پنجره ها معمولا در منازل و ساختمان ها زیاد تحویل گرفته نمی شن و اکثر مواقع آخرین جایی که بهش رسیدگی و مراقبت میشه پنجره هست. ولو اینکه پنجره اگه بخش مهم نباشی جداقل یکی از حیاتی ترین موارد منزل می باشد. و این زمانی بیشتر به چشم میخوره که پنجره دچار مشکل بشه و اونوقت متوجه اهمیت موضوع خواهیم شد. بهتر است هر مدت یکبار تایمی را برای مراقبت و تعمیر و یا سرویس پنجره های منزل خود داشته باشید تا از خراب شدن به یکباره آنها جلوگیری کنید. 

زمان و نشانه های تعویض پنجره

در موارد و حالت های زیر بهترین زمان برای تعویض پنجره هست و باید به فکر تعویض اونها باشید. و فقط دو مورد را باید در نظر بگیرید یکی زمان تعویض پنجره های دوجداره که از پروفیل upvc تهیه و تولید شده اند و بهترین مکان برای خرید پروفیل upvc به صرفه و اقتصادی سایت گئو می باشد. و یکی زمان تعویض پنجره های معمولی و عادی هست.

زمان و نشانه های تعویض پنجره

عملکرد نامناسب و معیوب کل پنجره

معمولا پنجره ها بعد از مدت طولانی کار کردن و پنجره های قدیمی دچار مشکلات حرکتی و تعادلی میشن مثل چسبیدن و سفت شدن و یا گیر کردن ریل و .. که موجب حرکت سفت پنجره میشه. در این بین در پنجره های عادی امکان زنگ زدن قاب و پروفیل و یا حتی پوسیدگی در اطراف اون نیز می باشد. که کل این عوامل به ما گوشزد می کنند که وقت تعویض پنجره فرا رسیده و پنجره به پایان عمر خود نزدیک شده است. شما می توانید برای تعویض و خرید پنجره upvc از سایت ما اقدام کنید. 

احساس باد سرد موقه نزدیک شدن به پنجره

هنگامی که به پنجره نزدیک میشید و احساس باد سرد و یا سرما کردید این یغنی لولا و یراق آلات پنجره شما دچار آسیب دیدگی شدن و باید به فکر این باشید که کم کم پنجره خودتون رو تعویض کنید. این مورد در صورتی که اقدام به تعویض پنجره نکنید باعث بالا رفتن مصرف انرژی و فشار آمدن به سیستم تهویه شما خواهد شد و در نتیجه هزینه نهایی انرژی شما بالاتر رفته و منجر به هزینه های سربار بیشتری نسب به تعویض پنجره خواهد کرد.

احساس باد سرد موقه نزدیک شدن به پنجره

و اگر پنجره های خودتون رو با پنجره های دوجداره یو پی وی سی تعویض کنید دیگر هیچ یک از نگرانی های گفته شده رو نخواهید داشت. تعویض پنجره های قدیمی خودتون با پنجره های Upvc باعث ذخیره انرژی بیشتر برای شما و صرفه جویی اقتصادی در مصرف انرژی برای شما خواهد داشت و در دراز مدت بسیار به نفع شما خواهد بود.

تراکم بیش از حد رطوبت روی پنجره

گاهی اوقات دیده اید که در روزهای سرد موقه ای که  هوای سرد بیرون و گرم داخل باعث ایجاد بخار و طوبت روی پنجره ها میشه که این طبیعی هست ولی اگه این قضیه مکرر اتفاق بی افته و اینکه رطوبت از حد معمول بیشتر باشه و نم داری همیشگی پنجره داشته باشه به این معنی هست که پنجره کارایی خودش رو از دست داده و باید به فکر تعویض اون باشید. در پنجره های دوجداره قدیمی و یا بی کیفیت به علت اینکه عایق بین جداره ها خراب میشه آب به داخل اون نفوذ میکنه و باعث خرابی پنجره خواهد شد و پیشنهاد میشه این پنجره ها رو با پنجره های دوجداره با کیفیت و اصلی تعویض کنید.

 

 

0 0 votes
امتیاز به این محصول
0 0 votes
امتیاز به این محصول