منظور از پنجره تک حالته این هست که این نوع پنجره ها رو میشه فقط در یک سمت باز و بسته کرد و اونها فقط در یک سمت حرکت می کنند مثلا می تونه در حالت افقی و یا عمودی برای ما کار انجام بده. با توجه به این نکته در انتخاب پنجره ها تک حالته باید این قضیه رو مد نظر داشته باشید و با توجه به نوع کاربرد و نیاز خودتون و شرایطی که میخواهید پنجره را نصب کنید نسبت به انتخاب پنجره تک حالته اقدام کنید. این پنجره ها انواع مختلفی دارند مثلا پنجره دوجداره تک حالته UPVC که به صورت افقی باز میشه رو با اسم پنجره لولایی نیز میشناسیم و از انواع شناخته شده و پرکاربرد هستند و اکثر ما با موارد استفاده و نحوه کارکرد اونها آشنا هستیم. در ضمن پروفیل نیز در این نوع پنجره ها کاربرد بسزایی داره و برای خرید پروفیل UPVC ما می تونیم بهترین راهنمایی و کمک رو به شما کنیم.

موارد مصرف مناسب پنجره تک حالته upvc

پنجره تک حالته upvc دارای کاربرهای فراوانی است. کاربرد این پنجره ها در مکان های عمومی همچون: مدارس، بیمارستان ها، هتل ها و سایر اماکن می باشد. این پنجره ها از یک سمت باز شده و تهویه مناسب هوا را بوجود می آورند. این نوع پنجره باز و بسته شدن ساده ای دارد و بنابراین استفاده از آن برای همگان امکان پذیر و راحت می باشد. درضمن یک امتیاز مهم پنجره تک حالته قیمت این پنجره ها نسبت به انواع مدل پنجره یو پی وی سی کمتر است.قیمت پنجره تک حالته یو پی وی سی ارزان تر و مناسب ترین  می باشد. کاربرد متنوع پنجره تک حالته، قابلیت مصرف در هر مکان، از نکات مهم مصرف این نوع پنجره های یو پی وی سی محسوب می شود.

کاربرد پنجره تک حالته upvc

کاربرد پنجره تک حالته یوپی وی سی با توجه به ویژگی هایش می باشد. به طور مثال: زمانی که بودجه شما محدودیت دارد، پایین بودن قیمت تک حالته نسبت به سایر مدل های پنجره گزینه بسیار مناسبی محسوب می شود. باز شدن تک حالته بر روی یک محور و به صورت افقی می باشد. قابلیت تغییر جهت باز شدن تک حالته  از راست به چپ و یا از چپ به راست، از ویژگی های این پنجره ها می باشد. این قابلیت به شما کمک می کند تا در صورت تمایل  امکان جابجایی از دو سمت را داشته باشید. و انجام این کار با کمترین قیمت و در کمترین زمان امکان پذیر می باشد.

در ضمن توجه داشته باشید که  این جابجایی در محل مورد نظرتان نیز می تواند صورت پذیرد. در صورتی که نیاز به تعویض یوپی وی سی باشد تعویض لولاها و یراق آلات امکان پذیر می باشد. یکی از مواردی که تک حالته کاربرد مصرف دارد زمانی است که شما می خواهید فرم قدیمی و کلاسیک پنجره ها حفظ شوند. یا در برخی از ساختمان ها نوع بنا به دلایل گوناگون اجازه تغییر حالت باز شو ها را نمی دهند، انتخاب تک حالته و تعویض پنجره های قدیمی بهترین گزینه برای شما است. تا ضمن حفظ فرم کلاسیک ساختمان از پنجره تک حالته نیز استفاده نمایید.

پنجره upvc تک حالته چیست

Worker is installing a window sill on a polyurethane foam.

پنجره ها تک حالته upvc را می توان در اشکال مختلفی استفاده نمود. به طور مثال اگر از این پنجره در دو طرف یک پنجره ثابت استفاده نمایید می توانید آنها را در یک راستا قرار نداده و طرح و شکل زیبایی به دست آورید. این کار باعث زیبایی پنجره و نمای ساختمان خواهد شد. با ترکیب فرم به صورت عکس مورد قبلی، می توانید یک نمای کمانی از پنجره به دست بیاورید. یعنی پنجره های کناری را ثابت قرار دهید و پنجره تک حالته را در وسط آن قرار دهید. البته خاطر نشان می کنیم که بایستی موارد مصرف ساختمان و سایر مسایل مرتبط را نیز حتما مد نظر قرار داده باشید تا ضمن استفاده از این پنجره و صرف هزینه کمتر و رعایت  زیبایی ساختمان،  سایر نیاز هایتان را بر طرف کند.

0 0 votes
امتیاز به این محصول
0 0 votes
امتیاز به این محصول