درب دو جداره upvc بالکنی و سرویسی با پروفیل درب

در این نوع درب و پنجره های دوجداره بنا به درخواست مشتری و سلیقه آن می توان مقداری را پروفیل و بیشتر درب یا پنجره را شیشه دوجداره کار کرد و یا برعکس این موضوع که مقدار استفاده از پروفیل بسیار بیشتر از شیشه دوجداره باشد که این مورد بیشتر برای درب های سرویس ها مورد استفاده قرار میگرد. در این نوع پنجره های UPVC معمولا از یراق آلات سوئیچی استفاده می گردد . عموما پروفیل به کار رفته در پنجره UPVC بالکنی بسیار کمتر از شیشه دوجداره آن می باشد و همانطور که در عکس پیدا می باشد شیشه های کشیده و دوجداره که با گاز خلا آرگن پر شده اند بر روی پروفیل سوار می باشند. 

ما در مجموعه شرکت بهاران صنعت خلاقان شرق با تولید انواع پروفیل درجه 1 یو پی وی سی جهت ساخت این نوع از پنجره ها اقدام می کنیم. در مجموعه ما از صفر تا صد ساخت این نوع پنجره ها صورت می گیرد و چون خود ما تولید کننده مستقیم هستیم بنابراین قیمت تمام شده بسیار مناسب می باشد و می توانیم با رقیب های خارجی به خوبی رقابت نماییم.

پنجره و درب دو جداره upvc بالکنی و سرویسی

قابلیت درزبندی درب بالکنی و سرویسی یو پی وی سی ،upvc

در ایران بیشتر از پنجره دو جداره upvc تک حالته و پنجره ه دو جداره upvc دو حالته وپنجره دو جداره در بالکنی و سرویسی در بین سازندگان استفاده می شود. در شهر های بزرگ به خاطر آلودگی هوا از در و پنجره های کشویی استفاده نمی شود زیرا این گونه پنجره ها درزبندی خوبی ندارند ولی در پنجره های تک و دو حالته درزبندی با ضریب بالایی انجام می گردد.

 

در بالکنی و سرویسی upvc در ابعاد مختلف

این نوع درب در ابعاد مختلف امکان تولید داشته وبا توجه به نیاز فردی میتوان از ابعاد بزرگ یا کوچک استفاده کرد تفاوت عمده درب های تولید شده با پروفیل پنجره upvc و دربهای تولید شده با پروفیل درب upvc در بکارگیری نوع پروفیل آن میباشد در دربهای ساخته شده با پروفیل پنجره نمیتوان یراق آلات درب را نصب کرد در صورتیکه درب های تولیدی با پروفیل درب را میتوان به یراق آلات مخصوص درب مجهز نمود.

پنجره و درب دو جداره upvc بالکنی و سرویسی

در بالکنی و در سرویسی یوپی وی سی upvc پانل دار

در بکارگیری درب ها در سرویس طبیعتا می خواهیم از پانلهای یو پی وی سی استفاده کنیم تا حریم سرویس حفظ گردد این کار به دو گونه امکانپذیر است اول اینکه ما کتیبه ای را از کف با ارتفاع ۳۰ ال ۵۰ سانتیمتر پانل کرده و ما بقی دارای شیشه های سمبلاست باشد و دوم اینکه کل درب با استفاده از پانل یو پی وی سی پوشیده گردد. که در حالت دوم ما دارای دربی با مقاومت بالاتری خواهیم بود که بیشتر در مراکز عمومی استفاده میگردد.

 

 

0 0 votes
امتیاز به این محصول
0 0 votes
امتیاز به این محصول