استفاده از پنجره های دوجداره UPVC در حال گسترش می باشد و اگه شما در نظر داشته باشید که برای محل کار و یا ساختمان مسکونی خود علاوه بر استفاده از نور و عایق بودن حرارت و صدا، نمای بسیار زیبایی را نیز خواهید داشت . که از هر نظر ممکن بهترین بهره رو از این نوع پنجره خواهید برد. در بین انواع پنجره موجود در بازار، پنجره های دوجداره یو پی وی سی بیشترین کارایی رو دارا هستن و علاوه بر کارایی بالا دارای قیمت مناسبی نیز می باشند و تنوع در طرح و رنگ نیز از دیگر مزایای پنجره های UPVC می باشد.
 پنجره دو جداره UPVC دو لنگه

پنجره های دوجداره علاوه بر مبحث زیبایی برای شما مواردی همچون مقاوم بودن در برابر ضربه، عایق حرارتی خوب در برابر هدر رفت انرژی و برون رفت گرما و یا سرما می باشد، همچنین به خاطر به کار بردن گاز آرگون در وسط پنجره دوجداره هم عایق حرارت خوبی می باشد و هم اینکه عایق صدای بسیار عالی می باشد و در ساختمان هایی که در مکان های شلوغ می باشند این مورد بسیار هائز اهمیت است و باعث جلوگیری از ورود سر و صداهای فراوان بیرون به داخل ساختمان و در نتیجه آرامیش داشتن می باشد. 

 پنجره دو جداره UPVC دو لنگه

پنجره دو جداره UPVC دو لنگه به پنجره هایی گفته می شود که به شکل دولنگه طراحی شده اند که لنگه ها ثابت هستند. درساخت این نوع از پنجر ها از کتیبه استفاده می شود. کتیبه ها برای کوچک کردن هر لنگه استفاده می شوند. در زیر به تعداد اس مزایای استفاده از پنجره های UPVC می پردازیم:

دوام بالا در برابر حرارت، زما و دما

مقاوم در برابر عوامل فیزیکی وضربه

زیبا، شکیل و بسیار بهداشتی

ضد زنگ و ضد فرسودگی

عایق صوت و حرارت

ضد آب که باعث می شود به سادگی و بدون ترس از بروز مشکلی آن ها را شسشتشو دهید.

نکته حائز اهمیت در باره این نوع پنجره ها مقاوت بالای و طول عمر بسیار بالای این نوع پنجره ها به خاطر نوع باز شوندگی آنها می باشد، که در ساختمان هایی که کاربرد تجاری و اداری دارن بسیار مقرون به صرفه خواهد بود و نیاز به تعویض به مدت طولانی نخواهید داشت.

 پنجره دو جداره UPVC دو لنگه

قیمت پنجره دو جداره UPVC دو لنگه ثابت با کتیبه

قیمت پنجره دوجداره UPVC نیز همانطور که گفته شد به اندازه های دقیق محل نصب، تعداد بازشو ها، جنس و ضخامت شیشه ها، جنس و برند پروفیل، یراق آلات و… بستگی دارد. ولی قبل از محاسبه قیمت پنجره دوجداره به نکات زیر توجه کنید:

ابعاد درب و پنجره دوجداره باید بر اساس سانتی مترگزارش شود.
نوع و جنس پروفیل مورد نظر برای خرید باید تعیین و اعلام شود زیرا که قیمت پنجره دوجداره ساخته شده برای بازسازی با قمیت پنجره دوجداره ساخته شده برای نوسازی متفاوت است.

طول 120 cm

ارتفاع 150 cm

0 0 votes
امتیاز به این محصول
0 0 votes
امتیاز به این محصول