پنجره ها در گذشته با پروفیل های مختلفی در کار استفاده می شدند. بعضی از این پروفیل ها آلومینیومی، چوبی و مدل های دیگر بودند. اما هر کدام از آن ها مشکلات مخصوص به خود را داشت. یکی زنگ می زد، یکی زود فرسوده می شد دیگری سنگین بود و … که به مرور به دلیل داشتن همین مشکلات از چزخه بازار خارج شدند و پروفیل های UPVC جای آن ها را گرفتند. زمانی که نیاز به ایجاد تغییراتی در منزل یا محل کار خود داشته باشید می توانید با تغییر در و پنجره ها زیبایی و جذابیت را به محیط مد نظر بازگردانید. برای اطلاع از قیمت پارتیشن شیشه ای دوجداره و تک جداره می توانید با کارشناسان مجموعه سازوکار در ارتباط باشید و مشاوره رایگان دریافت کنید.

 

سه لنگه کتیبه دار، وسط بازشو و تک حالته

برای حل نقص های موجود در پروفیل های قبلی پنجره های UPVC در شکل ها و انواع مختلف برای اولین بار در سال 1960 میلادی در اروپا تولید شد و در اواخر دهه 50 در ایران اولین واحد های تولید آن شروع به کار کرد و از آن پس بود که UPVC تولید و روانه بازار شدند تا برای تمام مکان ها و انواع سلیقه ها مناسب باشند. یکی از این مدل ها پنجره های دوجداره UPVC سه لنگه کتیبه دار است که با 3 لنگه طراحی شده است. این مدل از وسط باز می شود و تک حالته است که در تصویر زیر می توانید شکل ظاهری آن را مشاهده کنید.

پنجره دو جداره upvc سه لنگه کتیبه دار

قیمت پنجره دوجداره UPVC

قیمت پنجره دوجداره UPVC نیز همانطور که گفته شد به اندازه های دقیق محل نصب ، تعداد بازشو ها ، جنس و ضخامت شیشه ها ، جنس و برند پروفیل ، یراق آلات و … بستگی دارد . ولی قبل از محاسبه قیمت پنجره دوجداره به نکات زیر توجه کنید :

ابعاد درب و پنجره دوجداره باید بر اساس سانتی مترگزارش شود .
نوع و جنس پروفیل مورد نظر برای خرید باید تعیین و اعلام شود زیرا که قیمت پنجره دوجداره ساخته شده برای بازسازی با قمیت پنجره دوجداره ساخته شده برای نوسازی متفاوت است .

طول 1.8 cm

ارتفاع 80.1 cm

برای سفارش پنجره دو جداره upvc سه لنگه کتیبه دار، وسط بازشو و تک حالته می توانید به مجموعه ساز و کار مراجعه کنید. ساز و کار با تجربه طولانی و کار حرفه ای توانسته به خوبی بهترین کار را ارائه دهد و به خوبی رضایت مخاطبین را به خود جلب کند. پس در اعتماد به ساز و کار شک به دل راه ندهید.

پنجره دو جداره upvc سه لنگه کتیبه دار
0 0 votes
امتیاز به این محصول
0 0 votes
امتیاز به این محصول