پنجره دوجداره UPVC دو لنگه

در بین انواع تنوع پنجره های دوجداره که در مطالب قبلی به آنها اشاره کردیم حال نوبت پنجره دوجداره دولنگه UPVC می رسد. اصولا پنجره ها بیشتر در ساختمان عهده دارد تامین نمای ساختمان و یا انتقال نور و رد و بدل شدن هوا به داخل ساختمان هستند، و با وجود پنجره در ساختمان باعث ایجاد فضای دلباز تر و زیباتر همراه با تهویه مناسب تر در ساختمان می گردند. در بین پنجره های یو پی وی سی، پنجره های دوجداره UPVC دولنگه از حداکثر تهویه ممکن برخوردار هستند. نحوه باز شدن این پنجره ها به صورت هست که هر دو لنگه بازشو در کنار یکدیگر قرار دارند و از وسط کار باز می گردند.
پنجره دوجداره UPVC دو لنگه
و عملا بعد از باز شدن فضای باز بسیار زیادی را به شما خواهند داد. و از نظر تهویه بسیار خوب عمل می کنند. در صورتیکه نیاز باشد از توری برای این پنجره ها استفاده شود حتما باید برای هر لنگه یک توری جداگانه سفارش و نصب گردد تا در موقع باز و بسته شدن لنگه ها به مشکل نخورید . با نصب توری روی این پنجره ها علاوه بر استفاده از تهویه بسیار عالی مخصوصا در فصل گرما از ورود حشرات و … به داخل ساختمان جلوگیری خواهید کرد. برای ثابت نگه داشتن دو لنگه این پنجره UPVC در وسط آنها از یک پروفیل به نام مولیون استفاده می کنند تا باز و بسته شدن هر لنگه بر لنگه دیگه تاثیری نداشته باشه و جدا از هم بتونن باز و بسته بشند.

خصوصیات در و پنجره دوجداره دو لنگه بازشو

  • این پنجره ها خودرنگ هستند و نیاز به رنگ کردن ندارند.
  • قابل شستشو
  • می توان تا 70 درصد عایق صوتی از آن ها استفاده کرد.
  • تا 45 درصد از اتلاف دما و انرژی جلوگیری می کند.
  • عایق در برابر گرد و غبار و آلودگی
  • ظریف و زیبا و مناسب برای دکوراسیون های مدرن
  • مقاوم در برابر هر نوع آب و هوایی از جمله نور شدید خورشید، ماورا بنفش، برف و سرما
  • مقاوم در برابر زنگ زدگی و پوسیدگی همچنین مقاوم در برابر مواد شیمیایی و خورنده

تک لنگه بازشوی تک حالته با کتیبه

یکی از انواع پرحالت ترین پنجره ها، پنجره تک حالته است. تمام فضاها، ادارات و محیط های مختلف نیاز به تهویه هوا و پنجره های بازشو دارند. یکی از انواع پنجره های UPVC تک لنگه ها هستند که بر روی یک محور مشخص باز می شوند و از لحاظ ظاهری می توانند جلوه زیبایی به منزل یا محل کار شما ببخشند.

از این پنجره ها میتوان در هر نوع محیطی استفاده کرد و بدون نیاز به تغییرات خاصی میتوان اینها رو جایگزین پنجره های قدیمی خودتون بکنید. در ضمن نحوه باز شدن این پنجره به صورتی هست که نیاز به فضای بازتری نسبت به پنجره های معمولی خواهد داشت پس در انتخاب خود دقت کنید. با باز شدن هر لنگه می توان به تهویه خوبی رسید و از نظر زیبایی بسیار جلوه جالب و خارق العاده ای به نمای ساختمان شما خواهد داد. در خرید این پنجره ها دقت کنید که از نمونه با کیفیت اون خرید کنید چرا که به خاطر باز شدن لنگه ها به صورت جداگانه یراق آلات حتما باید از کیفیت بالایی برخوردار باشند.

0 0 votes
امتیاز به این محصول
0 0 votes
امتیاز به این محصول