پنجره یو پی وی سی بالکنی و سرویسی

پنجره بالکنی و سرویسی upvc بیشترین کاربرد را در شهرها و مناطقی که دارای آلودگی هوا هستند مورد استفاده قرار می گیرند. علت اصلی این موضوع هم قدرت جلوگیری از نفوذ گرد و خاک و آلودگی به داخل ساختمان می باشد، که این پنجره ها به علت درزبندی بسیار مقاوم خود این موضوع را باعث می شوند. حال اگر شما هم برای سرویس و باکن خود نیازمند به یک پنجره جدید هستید، گزینه ای بسیار مناسب در اختیار خواهید داشت. با استفاده از بهترین پروفیل های upvc و یراق آلات، با کیفیت ترین محصول را به شما تحویل خواهیم داد. تمامی مراحل ساخت این پنجره ها زیر نظر متخصصین و با استفاده از جدیدترین دستگاه ها انجام گرفته است. این پنجره ها در ابعاد مختلف طراحی و ساخته می شوند و هیچ محدودیتی در اندازه نخواهید داشت.

پنجره یو پی وی سی بالکنی و سرویسی

پنجره بالکنی و سرویسی upvc

پنجره بالکنی و سرویسی upvc چیست؟ این پنجره ها همانطوری که از نامشان به خوبی مشخص است، برای بالکن و سرویس های بهداشتی مورد استفاده قرار می گیرند. معمولا ابعاد این پنجره ها بزرگ بوده و مقاومت بسیار خوبی در برابر نفوذ دارند. این موضوع به علت محل استفاده از اهمیت فوق العاده ای برخوردار است. در شهر های بزرگی مانند تهران، کرج، مشهد، اصفحان، تبریز و … آلودگی هوا زیاد است. این پنجره ها باید بتوانند به مانند یک دیوار از هر گونه نفوذ آلودگی به داخل جلوگیری کنند. این موضوع علاوه بر آلودگی برای نظافت خانه شما هم دارای اهمیت است. نفوذ ناپذیری گرد و خاک باعث خواهد شد تا کمتر مجبور به گردگیری باشید. برای این منظور در پنجره های بالکنی و سرویسی، معمولا از انواع ثابت، تک حالته و دو حالته استفاده می شود. این نوع پنجره ها بیشترین میزان عایق را دارا می باشند. دارای درزبندی و استحکام بسیار بالایی بوده و تمامی آنچه نیاز دارید را در اختیارتان قرار می دهند.

موارد استفاده پنجره بالکنی و سرویسی upvc

موارد استفاده پنجره های بالکنی و سرویسی را نام آنها به خوبی مشخص نموده است. این پنجره ها را می توانید برای بالکن، دستشویی و حمام منزل و یا محل کار خود به کار ببرید.

Balcony-with-upvc-window

مزایای پنجره بالکنی و سرویسی upvc

مزایای پنجره های بالکنی و سرویسی به شرح زیر می باشند:

  1. مقاومت بسیار بالا در برابر نفوذ گرد و غبار و آلودگی هوا
  2. مقاومت در برابر هدر رفتن گرما و انرژی
  3. نورگیری مناسب
  4. پروفیل های مستحکم و با کیفیت upvc

معایب پنجره بالکنی و سرویسی upvc

معایب مشخص و خاصی را نمی توان برای این پنجره ها نام برد. به علت اینکه اگر انتخاب درستی برای این منظور داشته باشید، تمام نیاز های شما بر طرف می شود. لذا تنها در صورتی دچار مشکل خواهید شد که پنجره های بی کیفیت خریداری کرده و یا انتخاب نامناسبی داشته باشید. با یک انتخاب صحیح هیچ گونه معایبی را تجربه نخواهید کرد. برای این منظور می توانید اطلاعات مورد نیاز خود را از طریق همین سایت به دست آورید. و یا حتی با یک تماس ساده، ما این اطلاعات را در اختیارتان قرار خواهیم داد.

0 0 votes
امتیاز به این محصول
0 0 votes
امتیاز به این محصول