کار اصلی پنجره های دوجداره عایق حرفه ای ورود حرارت از بیرون به داخل محوطه مورد نظر و همچنین این پنجره های دوجداره عایق بسیار حرفه ای برای صدا هستند و به راحتی از ورود حجم زیادی از سر و صداهای بیرون به داخل جلوگیری میکنه و از تاثیر آلودگی صوتی به افراد داخل ساختمان جلوگیری میکنه. در این پنجره ها از پروفیل upvc استفاده میشه که بسیار مستحکم و عایق حرفه ای می باشند.

کاهش مصرف انرژی بسیار زیاد با پنجره upvc

در شرایط آب و هوایی متفاوت هر شهری استفاده از پنجره های دوجداره یو پی وی سی مخصوصا مدل درب کشویی آنها میتونه گزینه خوبی برای جلوگیری از هدر رفت استفاده از انرژی باشه. و اگه نوع درجه 1 این مدل پنجره های دوجداره رو تهیه کرده باشی به بهترین نحو تمامی درزهای موجود با نوار مخصوص درزگیری می کنند و در صورتی که توسط کارشناس متخصص نصب این در درب و پنجره دوجداره نصب شود بسیار در عایق بودن تاثیر دارد.

کاهش مصرف انرژی بسیار زیاد با پنجره upvc

حفظ بسیار عالی دمای اتاق خانه یا محل کار شما

معمولا اکثر کسب و کارها و مشاغل بسیار به مصرف انرژی به خاطر هزینه های جانی و در برخی مواقع به شدت بالای آن حساس هستند و به بهره وری و کارآمدی ساختمان بسیار توجه می کنند از این رو استفاده از درب و پنجره های دوجداره یو پی وی سی در جلوگیری از اتلاف انرژی نقش بسیار زیادی رو ایفا می کنند و درنتیجه مخارج کسب و کار کاهش می یابد. 

به صورت کلی این درب و پنجره ها علاوه بر محیط کار برای منازل هم بسیار کاربردی هستند مثلا در فصل گرما با جلوگیری از ورود گرما به داخل و در نتیجه خنک تر ماندن محیط منزل بسیار موثر هستند و همچنین در زمستان با روشن بودن وسایل گرمایشی در منزل استفاده از درب و پنجره های upvc باعث جلوگیری از خروج گرما به بیرون و درنتیجه کاهش مصرف و کم شدن هزینه ها می گردد.

حفظ بسیار عالی دمای اتاق خانه یا محل کار شما

تجربه سکوتی دلچسب و بدون صدا با پنجره دوجداره

محیط های خاص و مهم مثل ادارات و محل کار باید عاری از هرگونه صدای اضافه باشند تا هرچه بیشتر کارکنان بتوانند روی کار تمرکز کنند و یا همچنین در محیط کار اتاق های مدیریت باید بدون درز صدا به بیرون طراحی شوند که همه اینها را می توان با بکار بردن پنجره دوجداره upvc تجربه کرد. همچنین در صورت لزوم می توان از عایق آب بندی چند لایه، قفل چند نقطه، و شیشه چند لایه برای عایق بودن بسیار شدید تر در برابر صدا در این پنجره ها استفاده کرد.

تصمیم گیری برای تعویض در و پنجره خانه یا محل کار

در شرایط کنونی و با گران شدن حامل های انرژی و همچنین بیشتر شدن تراکم ساختمانی و شلوغ تر شدن شهر ها تصمیم به تعویض درب و پنجره های قدیمی با درب و پنجره های دوجداره upvc یکی از اصولی ترین و بهترین کارهای ممکن برای منزل و محل کار شما می باشد. در وحله اول از نظر عایق بودن بسیار بالا از هدر رفت انرژی جلوگیری می کند و در نتیجه از هزینه های شما به مقدار قابل توجهی کم می کند و در مرحله دوم با توجه به عایق بودن بسیار قوی از ورود هرگونه صدای اضافه و سر و صدای زیاد بیرون به داخل ساختمان شما جلوگیری خواهد کرد. و در مرحله آخر به خاطر سبک خاص طراحی این پنجره ها از نظر معماری و زیبایی شناختی، بسیار مورد توجه معماران و طراحان دکوراسیون داخلی هستند

تصمیم گیری برای تعویض در و پنجره خانه یا محل کار

برای داشتن یک پنجره دوجداره خوب از گئو اقدام کنید!

ما در اینجا ابتدا توجه بسیار زیادی به کیفیت و نحوه مونتاژ پنجره ها داریم، همچنین پروفیل upvc بکار رفته در پنجره های دوجداره ما از جنس درجه 1 بوده و با تضمین قیمت و کیفیت در اختیار شما قرار داده خواهد شد.

0 0 votes
امتیاز به این محصول
0 0 votes
امتیاز به این محصول