برای چرایی استفاده از نرده های محافظ برای انواع پنجره ها می توان به پیشگیری از شکسته شدن پنجره، دزدی، مقابله با بلایای طبیعی، امنیت برای کودکان و آرامش خاطر اشاره کرد. و برای مقابله با همه این مشکلات و تهدیدات استفاده از نرده بهترین راهکار به نظر می رسد. ما در این مقاله به بررسی این مزیت پرداخته ایم و سعی کردیم تمای زوایای آن را مورد بررسی قرار دهیم.

حفاظ پنجره چیست؟

هرنوع مانع چوبی، فلزی، توری که در جلو پنجره ها نصب می گردد تا از بروز خطرات و مشکلات و آسیب های ناگهانی جلوگیری نماید را حفاظ می گویند. اکثرا کودکان و حیوانات از خطرات پنجره های باز آگاه نیستند و ممکن است در نزدیکی آنها رفته و به پایین سقوط کنند پس بهترین راه استفاده از نرده می باشد.

اهمیت نصب حفاظ پنجره دوجداره upvc

انواع نصب حفاظ پنجره

با گذشت زمان حفاظ ها دستخوش تغییرات زیادی شده اند و در عصر تکنولوژی اکنون حفاظ پنجره های ساختمانی در مدل ها و طرح های متنوعی تولید می گردند. همچنین از جنس های مختلفی همچون، چوب، فلز، آلومینیوم، آهنم، استیل، پلاستیک فشرده و … می توان نام برد.

حفاظ پنجره ها می توانند هم به صورت ثابت و هم به صورت متجرک نصب گردند، که با سلیقه و نیاز مشتری این مورد قابل انتخاب می باشد. در تنوع نصب حفاظ از اشکال رولی، برمودایی، فرفورژه و … استفاده می گردد که با توجه به مدل ها و تنوع بسیار زیاد مدل فرفورژه از انتخاب بالاتری برخوردار می باشد.

پنجره upvc نیاز به حفاظ دارد؟

شما فرقی نمی کند چه نوع پنجره ای داشته باشید، معمولی و یا یو پی وی سی دوجداره، تمامی پنجره ها نیاز به حفاظ دارند تا امنیت 100 درصدی رو برای شما به ارمغان بیاورند. درب و پنجره های دوجداره از ماده سخت شده پلی وینیل کلراید تولید شده اند که نزدیک به هشتاد درصد جنسل پروفیل پنجره UPVC از این ماده شکل گرفته است . این ماده بسیار مقاوم در برابر انواع پوسیدگی و مشکلات جوی می باشد ولی در برابر دزدی شاید نه !

پنجره upvc نیاز به حفاظ دارد؟

انواع حفاظ پنجره از نظر جنس

پنجره ها از نظر حفاظ می توانند از مدل های مختلفی بهره ببرند که بسته به نوع پنجره می توان نوع و مدل و جنس حفاظ را مشخص کرد که در ادامه به اونها می پردازیم :
جنس استیل: این نوع حفاظ ها لاکچزی محسوب می گردند و معمولا در مکان هایی که بیشتر در معرض دید هستند مورد استفاده قرار خواهند گرفت. مثلا در بانک ها و یا طلا فروشی ها و مراکز خرید بزرگ .
جنس پلاستیکی: توی ساخته شدن این نوع حفاظ که معمولا به خاطر این مواد قابلیت رنگ بندی بسیار زیاد و همچنین قیمت مناسبی دارند از کامپوزیت و وینیل استفاده میشه.
جنس شیشه ای: این نوع حفاظ ها که خیلی زیبا و شک و مدرن هستند معمولا در نمای جلو تراس ها و مراکز خرید استفاده می گردند و قیمت این نوع حفاظ ها بسته به نوع مواد به کار رفته متفاوت می باشد.
جنس چوبی: این حفاظ ها بیشتر در خانه های قدیمی و یا در ساخت ویلاها مورد استفاده قرار می گیرند و در رده حفاظ های دکوری می باشند و با توجه به نوع چوب و رنگ به کار برده شده قیمت های متفاوتی دارند.
جنس فلزی: این نوع حفاظ ها از مقاوم ترین و بهترین نوع حفاظ های بازار هستند که امنیت بالایی رو برای شما به ارمغان می آورند و معمولا برای پنجره های دوجداره UPVC از این مدل ها استفاده میشه.

0 0 votes
امتیاز به این محصول
0 0 votes
امتیاز به این محصول