در اکثر ساختمان ها به خاطر وجود پنجره مشکلات و ترس های امنیت آن همیشه مطرح بوده و هست و یکی از چالش های اکثر مردم ایجاد امنیت برای پنجره های ساختمان می باشد، پننجره های دوجداره یو پی وی سی ضد سرقت که همانطور از اسم آن مشخص است باعث ایجاد امنیت و آرامش در محل کار، محل سکونت، کارخانه و دیگر محل ها خواهد شد.

پنجره دوجداره ضد سرقت

پنجره ها معمولا یکی از ضروری ترین و مهم ترین اجزای یک ساختمان هستند که علاوه بر کاربرد زیبایی برای جلوگیری از هدرفت انرژی و همچنین تهویه ساختمان و نوردهی آن مورد استفاده قرار میگیرد اما همین پنجره یکی از نقاط آسیب پذیر و نا امن کننده ساختمان می باشد که سارقین برای ورود بسیار از آن استفاده می کنند. 

پنجره دوجداره ضد سرقت

در درب و پنجره های UPVC ضد سرقت چهار بخش نقش بسیار مهم و تاثیرگذاری رو ایفا می کنند که در ادامه به آنها خواهیم پرداخت :

پروفیل دوجداره یو پی وی سی
شیشه دوجداره
یراق آلات
دستگیره

پروفیل دوجداره یو پی وی سی

می توان از پروفیل پنجره دوجداره به عنوان یکی از مهمترین اجزا در کیفیت ضد سرقت بودن آن اشاره کرد، پروفیل یو پی وی سی که در پنجره های دوجداره نقش مهم نگهدارنده باقی اجزا نظیر شیشه ها، دستگیره و یراق آلات را بر عهده دارد بسیار با اهمیت است که از استانداردهای لازم برخوردار باشه و اگه هرچه به استانداردهای دنیا نزدیکتر باشه کیفیت ضد سرقت آن بیشتر خواهد بود. ما سعی کردیم بهترین جنس پروفیل ضد سرقت رو عرضه کنیم و می تونید برای خرید پروفیل UPVC ضد سرقت با کیفیت از سایت ما اقدام کنید.

شیشه دوجداره

در هر پنجره ای یکی از مهم ترین و بزرگترین بخش ها شیشه است، در پنجره های دوجداره نیز به همین صورت است و اولین کاری که سارقان انجام می دهند برای ورود به ساختمان فشار و شکستن شیشه های معمولی و حتی دوجداره می باشد که اگه از شیشه های ضد سرقت استفاده شود امکان ورود نخواهند داشت. شیشه های دوجداره ضد سرقت دو دسته دارند که به آنها اشاره می کنیم : 

شیشه دوجداره لمینت
شیشه دوجداره ضد سرقت یا شیشه ضد گلوله

یراق آلات

براق آلات بخش مهم بعدی در هر پنجره ای هستند یراق آلات معمولا وظیفه نگهداری پروفیل فریم و پروفیل بازشو رو به عهده دارند، بر خلاف پنجره های معمولی در پنجره های دوجداره upvc به گونه ای طراحی و اجرا شده اند که سارقان حتی با باز کردن اونها نمی توانند پنجره رو باز و وارد ساختمان شوند.

پنجره دوجداره ضد سرقت

دستگیره

در پنجره های دوجداره دستگیره ها انواع مختلفی دارند که بهترین نوع ضد سرقت آنها نوع باز شونده با کلید می باشد که بهتر است از این مدل حتما استفاده کنید به این سبب که افراد بسیار کمی می توانند آن را باز کنند و در نتیجه امنیت بالاتری خواهید داشت.

اهمیت استفاده از پنجره ضد سرقت

همیشه حس نیاز به آرامش و امنیت با انسان بوده و هست و از زمان استفاده از پنجره در نمای ساختمان چالش تامین امنیت آن بسیار اهمیت داشته. و اکنون شما با استفاده از پنجره های دوجداره ضد سرقت می توانید امنیت و زیبایی رو به صورت یکجا تجربه کنید.

0 0 votes
امتیاز به این محصول
0 0 votes
امتیاز به این محصول