بهترین تولید کنندگان پروفیل upvc

 

در ساخت و سازهای امروزی نمی توان نقش مهمی که پروفیل UPVC در زیباسازی و نمای ساختمان ها ایفا می کنه رو نادیده گرفت. در این زمینه تولید کنندگان بسیاری فعالیت می کنند که هر کدام سعی دارن بهترین کیفیت رو برای این محصول ارائه بدن. و در مدل های مختلف و کیفیت و رنگ های متفاوت بسته به نوع تولید کننده آن به بازار ارائه می گردند. با بررسی دقیق لیست بهترین تولید کنندگان پروفیل UPVC شاهد آن هستیم که در سالهای اخیر با تلاش بخش خصوصی و گهگاهی کمک های دولت در این صنعت تولید کنندهای خوب و با کیفیتی وارد شده اند. ماده پرکاربرد UPVC علاوه بر اینکه در ساخت و تولید درب و پنجره های دوجداره یو پی وی سی استفاده میشه در موارد دیگه ای همچون روکش سیم و کابل، انواع شلنگ ها، انواع لوله ها و کارت های مغناطیسی مورد استفاده قرار می گیرند.

لیست تولید کنندگان پروفیل upvc در ایران

چند تولید کننده پروفیل upvc در ایران وجود دارد؟

همانگونه که عنوان کردیم، در چند سال اخیر با رشد چشمگیر کارخانه های تولید کننده پروفیل یو پی وی سی مواجه شده ایم. در کشور ما خوشبختانه استقبال مناسبی از پروفیل های upvc به عمل آمده است. به همین دلیل لیست شرکت های تولید کننده پروفیل یو پی وی سی را که مرور می کنیم با چندین کارخانه تولیدی بزرگ و متخصص مواجه خواهیم شد. تعداد بسیار زیادی از مجموعه های تولیدی امروزه فعالیت خود را در این حوزه انجام می دهند. بدون تردید با روندی که در پیش گرفته‌ایم، در چند سال آینده این ماده بسیار محبوب به تنهایی بازار کار تولید در و پنجره را درد خواهد گرفت.

لیست تولید کنندگان پروفیل upvc

شاید برای شما نیز جالب باشد با بزرگترین شرکت های تولید کننده پروفیل upvc در کشور آشنا شوید. بدون تردید نام برخی از این شرکت ها را در آگهی های تلویزیونی و تبلیغاتی به وفور مشاهده کرده اید. گزینه های زیر به عنوان تولید کنندگان معتبر پروفیل upvc در ایران شناخته می شوند.

پروفیل upvc ویستابست

بدون تردید هنگامی که با نام پروفیل یو پی وی سی مواجه می شوید یکی از نخستین تولیدکنندگانی که در ذهن تداعی می‌شود، شرکت ویستابست است. با توجه به بررسی‌های کارشناسی، مشخص شده که از نظر کیفیت پروفیل های upvc که در شرکت ویستابست تولید می شوند از قابلیت‌های فنی بی نظیری بهره می برند. علاوه بر این در آزمایشات مختلف مشخص شده است این شرکت بهترین پروفیل upvc را در کشور از نظر قابلیت های فنی نیز ارائه می دهد. شرکت ویستابست با ظرفیت ساخت سالانه ۱۸۰۰۰ تن پروفیل از چند خط تولید بهره‌مند است. با وجود این که قیمت پروفیل ویستابست در مقایسه با سایر شرکت ها کمی بالاتر به نظر می رسد ولی به واسطه کیفیت بی نظیری که دارد، ارزش خرید بالایی خواهد داشت.

لیست تولید کنندگان پروفیل upvc در ایران

پروفیل upvc بهاران صنعت خلاقان شرق

دیگر از شرکت های تولید کننده پروفیل upvc در ایران، شرکت بهاران صنعت خلاقان شرق با وبسایت رسمی گئو است. این برند توانسته است با استفاده از باکیفیت ترین و بهترین مواد اولیه، روی به تولید پروفیل upvc بیاورد. با بررسی پروفیل های تولید شده در شرکت بهاران صنعت خلاقان شرق می توانید مشاهده کنید که یک روند صعودی را در دستور کار خود قرار داده است. با توجه به استفاده از مدرن ترین تجهیزات صنعتی و به واسطه بهره مندی از مهندسین این حوزه، شرکت بهاران صنعت خلاقان شرق به خوبی توانسته است بخش زیادی از فروش بازار را به خود اختصاص دهد.

پروفیل upvc وین تک

برای معرفی بهترین تولید کنندگان پروفیل upvc می توانیم به برند وین تک اشاره کنیم. وین تک که یک برند ترکیه ای به شمار می رود، در حدود یک دهه قبل فعالیت خود را در استان آذربایجان شرقی آغاز کرده است. نوع طراحی و ساخت پروفیل های یو پی وی سی وین تک به شکلی صورت می‌گیرد که قابلیت استفاده در هر شرایط آب و هوایی کشور را دارد. از جمله تولیدات این برند می‌توان به تولید پروفیل قاب سازی upvc، تولید پروفیل متحرک و ثابت upvc و همچنین تولید پروفیل فریم پنجره upvc اشاره کرد.

 

0 0 votes
امتیاز به این محصول
0 0 votes
امتیاز به این محصول