پروفیل یو پی وی سی وین تک

اصلی ترین ماده به کار رفته در درب و پنجره های دوجداره که قابلیت های اصلی و تامین کننده استحکام پنجره رو دارا میباشید پروفیل یو پی وی سی UPVC می باشد. این پروفیل در کیفیت ها و جنس های مختلفی در بازار وجود دارد. از شرکت های بسیار خوب و بزرگ در زمینه درب و پنجره های upvc شرکت وین تک می باشد که این شرکت علاوه بر حضور و فعالیت در کشور ایران در کشورهای دیگر نیز حضور خوب و پررنگی رو دارا می باشد. این شرکت بیشتر تمرکزش بر روی محصولات پلیمیری همچون پروفیل UPVC بوده و عمده فعالیت آن تهیه و تولید درب و پنجره های دوجداره یو پی وی سی می باشد.

شرکت تولید کننده یو پی وی سی وین تک

گروه شرکت های ADO از ترکیه با دفتر مرکزی آنتالیا، کارخانجات تولیدی در کشورهای مختلفی از جمله ایران دارد. این گروه فعالیت خود را از دهه ها قبل (سال ۱۹۵۶ میلادی) در زمینه ی تولید لاستیک ها آغاز کرده است. زمینه ی فعالیت گروه ADO روز به روز افزایش یافته و اکنون در سه قاره ی اروپا، آسیا و آفریقا و در ۸ کشور (ترکیه، آلمان، روسیه، ایران، اکراین، آذربایجان، تونس و هندوستان) گسترش یافته است. کارخانجات وین تک در زمینه های مختلفی بخصوص در موارد ساختمانی مانند تولید انواع پروفیل درب و پنجره های یو پی وی سی، سیمان، مواد کامپوزیتی، یراق آلات، قالب های بتنی، پوشش های سالنی و … فعالیت دارند. زمینه فعالیت این گروه تنها به موارد ساختمان سازی محدود نشده و در صنعت نیروگاهی، معدنی و فرآورده های معدنی، مسکن و … نیز فعالیت دارند.

معرفی و بررسی پنجره های یو پی وی سی وین تک

پروفیل های یو پی وی سی وین تک

حروف اول ترکیب پلیمری unplasticised polyvinyl chloride را به اختصار یو پی وی سی یا در برخی موارد پی وی سی یو (PVCu) می گویند. پنجره های یو پی وی سی از مقاطع پروفیلی ساخته شده اند؛ که برش خورده و شکل پنجره را تشکیل می دهند. این پروفیل های از پی وی سی ذوب شده و تحت فشار در قالبی دقیق ساخته شده اند. مواد پیش از سرد شدن کامل به طول های مورد نیاز بریده می شوند. صافی سطح، تراکم و مستقیم بودن پروفیل با مشخصات طراحی پروفیل و ابزار به دست می آید.

پنجره هایی که از پروفیل های یو پی وی سی بهره می گیرند، از کنار هم قرار دادن پروفیل های بریده شده ساخته می شوند. جهت اتصال کامل این پروفیل ها از جوش گرمایی یا اتصالات بخصوص استفاده می شود. مقاطع تقویت کننده ی آلومینیومی یا فولادی درون پروفیل های یو پی وی سی به مقدار و شکل مورد نیاز مصرف می شوند تا استحکام بیشتری به پروفیل ها ببخشند.

معرفی و بررسی پنجره های یو پی وی سی وین تک

اگر چه یو پی وی سی ها بر پایه ی پلیمر کلراید پلی وینیل ساخته شده اند؛ با این حال، برای آنکه بتوانند در پنجره ها مصرف شوند، مقادیری مواد افزوده و تثبیت کننده نیاز است. افزودنی های تثبیت کننده ی مخصوص ضد اشعه ی فرا بنفش و گرما جزئی اصلی در فرمول پی وی سی است که توسط تولیدکنندگان پنجره های یو پی وی سی استفاده می شود.

یو پی وی سی (upvc) سخت و غیر قابل انعطاف هستند. در حقیقت آنها فرمی مقاوم از پی وی سی ها شناخته می شوند که اغلب در کارهای ساختمانی مانند قاب درب و پنجره ها، لوله های آب و … استفاده می شوند.

0 0 votes
امتیاز به این محصول
0 0 votes
امتیاز به این محصول