هر چقدر که خانه شما تمیز باشد وقتی پنجره های تمیزی نداشته باشید اون حس خوب رو به شما نخوهد داد، و پنجره ها در زیبایی منزل شما خیلی تاثیر گذار هستند. پنجره های دوجداره یو پی وی سی هم همانند سایر پنجره ها نیاز به تمیز شدن و نگهداری دارند، به خاطر اینکه در بلند مدت از نظر اقتصادی بسیار به نفع شما خواهد بود تا پنجره های upvc شما همیشه تمیز و سالم بماند و نیاز به تعویض نباشد.

تمیزکردن پنجره های دوجداره با بخارشوی خانگی

پنجره های یو پی وی سی به دلیل نوع خاص شیشه های به کار رفته در آنها با بخارشوی شستشو بشن بسیار بهتر است چون بخارشوی آب بخار رو برای پاک سازی به سطح مورد نظر میزند و به این دلیل برای پروفیل upvc بسیار مناسب است. و دلیل این حساسیت به خاطر اینه که پروفیل upvc به کار رفته در پنجره های دوجداره به مواد شیمایی و شوینده مثل اسپری شیشه شور حساس می باشد. به همین دلیل پروفیل و حتی شیشه های پنجره دوجداره نباید با شیشه شوی شسته بشن. البته اینکه پروفیل رو از کجا تهیه کرده باشید هم بسیار تاثیر گذار می باشد برای خرید پروفیل upvc از سایت ما می تونید اقدام کنید چون هم کیفیت بالا و هم قیمت مناسب داریم. 

تمیزکردن پنجره های دوجداره با بخارشوی خانگی

استفاده نکردن از روزانه در تمیزکاری پنجره upvc

روزانه معمولا بهترین روش برای پاک کردن شیشه ها می باشد به خاطر اینکه به خوبی همه لکه ها و کثیفی رو از روی شیشه بدون جای گذشتن ردی پاک می کند. اما روزنامه فقط برای تمیز کردن شیشه های عادی بسیار خوب هستن و به خاطر دارا بودن مواد شیمیایی داخل روزنامه میتونه به پروفیل پنجره دوجداره آسیب بزنه و به مرور عایق بودن پنجره را کم کند.

بهترین گزینه استفاده از محلول آب و مایع ظرف شویی

بهترین ترکیب برای تمیز کرده شیشه های دوجداره استفاده از محلول مایع ظرف شویی است بدین صورت که یک قاشق از مایع ظرف شویی رو با 4 لیوان آب مخلوط کنید، این نکته رو توجه داشته باشید که اول اب را بجوشونید و بعد از سرد شدن این کار رو انجام بدید.

استفاده از لیمو برای براق کردن شیشه پنجره دوجداره

استفاده از پاک کننده های شیمیایی برای پنجره های دوجداره upvc مناسب نیست و نباید استفاده بشن ولی شما حتما میخوایید شیشه هاتون بسیار شفاف باشن و برق بی افتن. برای اینکار لیمو تازه تهیه کنید و آب اون رو بگیرید و سپس با یک دستمال روی شیشه به آرامی بکشید و بعد از گذشت 5 دقیقه یک پارچه را نم دار کنید و به آزامی لیموها رو پاک کنید و از براقی و درخشندگی شیشه های خود لذت ببرید.

استفاده از لیمو برای براق کردن شیشه پنجره دوجدار

ابتدا فریم ها رو تمیز کنید سپس شیشه ها رو

برای اینکه دوباره کاری نشه برای شما به خاطر اینکه اگه اول شیشه ها رو تمیز کنید بعد در تمیز کردن فریم ها با چکه کردن آب شیشه های شما دوباره کثیف خواهند شد. برای اینکار اول فریم ها رو به وسیله مخلوط آب و مایع ظرف شویی بشورید و خشک کنید و سپس به سراغ شیشه ها بروید و با این محلول تمیز کنید .

0 0 votes
امتیاز به این محصول
0 0 votes
امتیاز به این محصول