مزایای پروفیل لمینت دوجداره یو پی وی سی  upvc

هماهنگی راحت

مزایای پنجره های یو پی وی سی بسیار زیاد است، و از مزایای پنجره UPVC طرح چوب می توان به این نکته اشاره کرد که خیلی شیک و مجلسی و راحت با تمامی دکورهای داخلی منزل از جمله مبلمان بسیار همخوانی خواهد داشت و همانگی جالبی رو ایجاد میکنه.

افزایش عمر پنجره

وقتی که پنجره یو پی وی سی UPVC با هر نوع پوششی لمینت میشه، این مورد باعث بالا رفتن استقامت و در نتیجه افزایش طول عمر مفید پنجره می گردد و باعث میشه که پنجره مدت زمان طولانی تری رو برای ما کار کنه و در بلند مدت به نفع ما خواهد بود.

مزایای پروفیل لمینت دوجداره یو پی وی سی upvc طرح چوب

داشتن خاصیت ضد سایشی

وقتی ما پنجره UPVC رو لمینت میکنیم، خود لمینت به خاطر داشتن خاصیت ضد خش و ضد سایشی باعث میشه که پنجره ما در برابر خش و سایش مقاوم تر باشد و درنتیجه سالم بماند و زیبایی خودش را حفظ کند.

پروفیل لمینت یو پی وی سی  upvc ازنظر نوع پوشش به سه دسته تقسیم بندی می شود:

  • دو رو لمینت

  • بیرون لمینت

  • داخل لمینت

در و پنجره دو رو لمینت هم از داخل و هم از بیرون رنگ می شود. اما در و پنجره های یک رو لمینت براساس  خواسته مشتری و طراحی بیرونی یا داخلی بنای ساختمانی از یک طرف لمینت می شوند. در صورتی که در و پنجره یو پی وی سی upvc از بیرون رنگ شود به آن بیرون لمینت و در صورتی که با توجه به نمای داخلی در و پنجره دوجداره  یو پی وی سی upvc رنگ شده باشد به آن داخل لمینیت می گویند.

در و پنجره دوجداره یو پی وی سی upvc  دو رو لمینت دارای طرفداران بسیار زیادی هستند.برای افزایش کیفی محصول، از پروفیل های رنگی که نزدیک به رنگ روکش لمینت باشد استفاده می شود، و پروفیل مغز قهوه ای نامیده می شود . در لمینت داخلی و بیرونی از پروفیل های سفید رنگ استفاده می شود اما در پروفیل های دو رو لمینت باید از پروفیل مغز قهوه ای و یا همرنگ لمینت استفاده شود.

مزایای پروفیل لمینت دوجداره یو پی وی سی upvc طرح چوب

معایب لمینت پروفیل upvc

نیاز به تعمیرات بیشتر و رگلاژ دقیق تر

باید توجه داشته باشید که رگلاژ و تنظیم قطعات و یراق آلات آن نیز باید به درستی اجرا شود تا با اعمال فشار نامتعارف به رو نشود.

حساس بودن در مقابل رطوبت

توجه داشته باشید برای محافظت بیشتر از لمینت که بر روی پنجره های دوجداره  یو پی وی سی upvc کار شده است، محیط داخلی نباید بیش از اندازه مرطوب باشد. وباید به تنظیم دمای داخلی توجه داشت.

حساسیت بیشتر در برابر وزن بار اضافی

شیشه ها نقش مهمی در محافظت از لمینت پنجره های دوجداره ایفا می کنند، در صورت غیر استاندارد بودن وزن آن، می تواند موجب خم شدن پروفیل و در نتیجه آسیب به لمینت شود.

قیمت بالای لمینت پروفیل یو پی وی سی upvc

قیمت لمینت پنجره یو پی وی سی  upvc  با توجه به طرح، رنگ و کیفیت پروفیل مصرفی، یراق آلات و چسب مصرفی برای نصب، تقریبا ۳۰ الی۴۰٪ از نوع ساده گرانتر است و هرچه متراژ پروفیل بیشتر باشد اختلاف قیمت بیشتر خواهد شد.

0 0 votes
امتیاز به این محصول
0 0 votes
امتیاز به این محصول