پنجره یو پی وی سی فولکس واگنی

تا حالا ماشین های فولکس واگن رو دیده اید ؟ می دونید چطور درب این ماشین ها باز میشن ؟ پنجره فولکس واگنی یو پی وی سی دقیقا مثل این ماشین ها باز و بسته می شود. به این شکل که وقتی میخواد باز بشه اول به صورت ریل یک لنگه که نزدیک 8 سانتی متر به سمت داخل وارد میشه و بعد از اون مثل درب ماشین فولکس واگن کشویی حرکت میکنه و پنجره باز میشه. به همین خاطر و نوع خاص باز شدن این نوع پنجره، پنجره فولکس واگنی UPVC در مکان های خاص و در مصارف خاص مورد استفاده قرار میگیره.

در مکان هایی که پنجره هایی با ابعاد بزرگ نیاز هست و باید پنجره ها دارای لولای بزرگ باشند، از پنجره فولکس واگنی UPVC استفاده میشه. در نوع سیستم باز شوندگی فولکس واگنی در مکان هایی که لنگه های بازشو پنجره بسیار سنگین هستند مورد استفاده قرار میگیره و بعد از باز شدن فضایی زیبا و دلنشین رو براتون به ارمغان خواهد آورد. و اکثر کاربرد این پنجره ها برای ساختمان هایی می باشد که پنجره های قدی بلند از سقف تا کف استفاده می کنند مورد استفاده قرار می گیرد.

پنجره یو پی وی سی فولکس واگنی

نکات ویژه پنجره فولکس واگنی upvc

پنجره فولکس واگنی یو پی وی سی دارای خصوصیات فراوانی است. در زیر برخی از این موارد برای مشاهده آورده شده اند:

  1. این پنجره ها را می توان تا ۴۵ درجه نیز باز نمود.
  2. باز و بسته شدن پنجره فولکس واگنی موجب اشغال هیچ فضایی نمی شود.
  3. در میزان وزن این پنجره ها دقت لازم (عرض و ارتفاع و وزن لنگه) به کار رود تا به علت سنگینی زیاد از تغییر شکل قاب پنجره جلوگیری شود. و هم چنین از عملکرد آن کاسته نشود.
  4. پنجره فولکس واگنی دارای ۳ نوع: معمولی، نیمه اتوماتیک و اتوماتیک می باشد.
  5. فیتینگ از مهم ترین مزیت های فولکس واگنی نسبت به کشویی می باشد. این قابلیت باعث می گردد تا هنگام باز شدن پنجره از چهارچوب اصلی خود جدا و در روی ریل مجزا قرار بگیرد.
  6. یراق آلات فولکس واگنی جزو زیباترین یراق آلات پنجره می باشد و دارای رنگ بندی های متنوع است. با توجه به طراحی داخلی می توانید از رنگ متناسب با محل نصب تان استفاده کنید.
  7. بهتر است از پروفیل های ۶۰ و یا ۷۰ در یراق آن استفاده شود. و یا از یراق های جی یو و روتوو استفاده کنید و قاب از مواد گالوانیزه یکپارچه با ضخامت ۵/۱ میلی متر و لاستیک مخصوص استفاده نمود.
  8. از ریل هایی که در کارخانه تولید شده اند حتما استفاده نموده و به هیچ وجه نبایستی در سر پروژه ریل ها را درست نمایند. و هنگام نصب نیز از شابلون مربوطه استفاده گردد.

پنجره یو پی وی سی فولکس واگنی

نحوه استفاده از پنجره فولکس واگنی upvc

درب و پنجره دو جداره فولکس واگنی بسیار زیبا، با دوام و عایق می باشند چرا که حد فاصل پروفیل بازشو و فریم دو یا سه نوارآببندی قرار می گیرد و باعث هوابندی و عایق سازی بیشتر پنجره می گردد. درب و پنجره دو جداره فولکس واگنی، قسمت اعظم عملکرد پنجره، بر عهده یراق آلات است. یراق آلات مورد استفاده آن شامل یراق آلات دستی، اتوماتیک و فول اتوماتیک  است. انواع یراق آلات پنجره دو جداره  فولکس واگنی در راحتی باز و بست پنجره تفاوت دارند، نه در حالت بازشدن پنجره. در حالت  نیمه اتومات با هول دادن پنجره قسمت بالای آن بسته خواهد شد ولی در پنجره دو جداره  فولکس واگنی فول اتومات با چرخاندن دستگیره به سمت بالا، پنجره بسته خواهد شد.

0 0 votes
امتیاز به این محصول
0 0 votes
امتیاز به این محصول