پنجره ممکن است آخرین بخشی از خانه باشد که برای نگهداری و مراقبت از آن وقت می گذاریم. این در حالی است که این بخش از خانه، اگر مهم ترین بخش آن نباشد، یکی از حیاتی ترین اجزاء خانه است. زمانی که پنجره به مشکلی بر می خورد تازه متوجه اهمیت بسیار بالایش می شویم و به فکر تعمیر و تعویض آن می افتیم. پنجره از جهاتی مثل دندان میان اعضای بدن است! خیلی وقت ها به مو، صورت، لباس و تناسب اندام خود توجه داریم اما دندان را فراموش می کنیم تا زمانی که صدایش در بیاید و نیاز به دندان پزشک پیدا می کنیم. پس بهتر است پیش از آن که پنجره ها صدایشان در بیاید مراقب شان باشیم و به بهترین شکل از آن ها نگهداری کنیم. اما دانستن نکاتی درباره زمان تعویض پنجره ها به ما کمک می کند تبعات منفی چنین کاری به حداقل برسد و در نهایت آرامش این کار را انجام دهیم.

نشانه های نیاز پنجره به تعویض

در حالت های زیر، خوب است به فکر تعویض پنجره بیفتید. در این جا دو شکل مختلف وجود دارد، یکی مربوط به زمانی که دارای پنجره دو جداره هستید و دیگری، زمانی که پنجره معمولی و عادی در خانه دارید.

عملکرد معیوب پنجره به طور کلی

بیشتر پنجره های قدیمی دچار مشکلات تعادلی می شوند که منجر به گیر کردن، چسبیدن و سفت شدن پنجره می شود. زنگ زدن قاب و پروفیل، پوسیده شدن و حتی کپک زدن نیز ممکن است اتفاق بیفتد، که همه خبر می دهند پنجره های فعلی شما به پایان عمر خود نزدیک می شوند. با استفاده از طرح تعویض ما می توانید سال ها عملکردی قابل اعتماد و مطمئن، بدون نیاز به تعمیر و نگهداری بیش از حد، از پنجره انتظار داشته باشید. البته این برای زمانی است که قصد خرید در و پنجره دو جداره را دارید و نمی خواهید کماکان به استفاده از پنجره های معمولی ادامه دهید.

تکرار احساس باد سرد در نزدیکی پنجره

اگر زمانی که به پنجره های خود نزدیک می شوید احساس باد سرد می کنید، این نشان دهنده آسیب دیدگی لولای آن ها و دیگر یراق آلات است و وقت آن است که روی تعویض پنجره های خود سرمایه گذاری کنید. این مسئله پایداری حرارتی خانه شما را به خطر می اندازد، بار اضافی را بر سیستم تهویه مطبوع شما وارد می کند و منجر به افزایش مبلغ قبض های انرژی می شود. با انتخاب از میان پنجره های جدید با پروفیل یو پی وی سی، دیگر لازم نیست نگران این موضوع باشید. انتخاب هافمن، یک مهر و مومِ بادوام و مقاوم در برابر آب و هوای مختلف را ایجاد می کند که از نفوذ و نشت هوا جلوگیری می کند. تعویض پنجره ها باعث می شود انرژی گران قیمت و ارزشمند در خانه شما باقی بماند. با حفظ دمای مطلوب بدون وارد کردن بار اضافی به تهویه مطبوع خود، می توانید از صرفه جویی قابل توجهی در مصرف انرژی لذت ببرید.

تراکم بیش از حد رطوبت روی پنجره

ممکن است در روزهای سرد به خصوص، متوجه «عرق» روی پنجره های خود شوید. این بخار گرفتگی طبیعی است اما تراکم زیاد و همیشگی آن می تواند به این معنی باشد که شیشه های فعلی پنجره های شما کارایی خود را از دست داده اند. در پنجره های دو جداره قدیمی و یا بی کیفیت، به دلیل خرابی آب بندی، رطوبت به راحتی بین جداره های شیشه ای راه پیدا می کند و تراکم بخار ایجاد می کند. برای جلوگیری از این نوع مشکلات، توصیه می کنیم در پنجره های جدید کم مصرف سرمایه گذاری کنید.

شنیدن سر و صدای زیاد از بیرون منزل

اگر صدای بوق ماشین، همهمه و دیگر صداهای آلودگی صوتی را داخل خانه خود می شنوید، نشانه آن است که پنجره های شما به صورت کافی عایق نیستند. پنجره های هافمن به گونه ای طراحی می شوند که انتقال صدا را کاهش داده و در نتیجه فضای زندگی آرامش‌بخش تری ایجاد می کنند.

پوسیدگی و آسیب قابل مشاهده روی قاب های پنجره

سن و آب و هوای شدید می تواند برای پنجره های شما سخت باشد. در واقع، آن‌ها ممکن است به اندازه‌ای آسیب ببینند که تعمیرشان ممکن نباشد. اگر قاب پنجره های فعلی شما دارای ترک، شیشه شکسته، تراشه، یا پوسیدگی هستند، پنجره های قدیمی خود را تعویض کنید تا دکوراسیون خانه خود را نیز بهتر کنید. پروفیل های ما از استاندارد ماده یو پی وی سی در سطح تکنولوژی جهانی استفاده می کنند که دوام و عملکرد طولانی تر را تضمین می کنند.

 

 

 

0 0 votes
امتیاز به این محصول
0 0 votes
امتیاز به این محصول