در انتخاب شیشه ها همیشه باید نوع و ویژگی های شیشه را در نظر بگیریم و نسبت به نیازی که داریم شیشه را انتخاب کنیم که انتخاب شیشه ساختمانی میتواند به صورت عایق صوتی، عایق حرارتی، نما و زیبایی بصری، استحکام، امنیت و … باشد که بستگی به نیاز آن ساختمان نیز دارد.

امروزه با توجه به درجه اهمیت هر کدام از معیار های بالا، انواع شیشه ساختمانی مورد نیاز و مطلوب محل استفاده انتخاب می شود.


شیشه سکوریت رفلکس برای هر ساختمان و سازه ای کاربردی است. شیشه سکوریت رفلکس به دلیل دوام و مقاومت بالا یکی از محصولات پر فروش در سال های اخیراست.  ویژگی استحکام ،امنیت و هدایت حرارتی شیشه های مغازه ها در سال های اخیر اهمیت بیشتری یافته است.با پیشرفت های حاصله و  دسترسی آسان به شیشه های متنوع مانند انواع رنگی و پوشش دار باعث شده تا ویژگی زیبایی و ظرافت در کنار صرفه جوئی و کاهش مصرف انرژی، معماران را به استفاده از انواع جدیدی شیشه ها سوق داده و  به استفاده بیشتر از مدل های شیشه سکوریت ترغیب نماید. در گروه ساز و کار، شیشه سکوریت رفلکس در اندازه های بزرگ  تولید می گردد.

قیمت شیشه سکوریت رفلکس

قیمت شیشه سکوریت رفلکس بسته به رنگ و ضخامت و برند تولید کننده تعیین خواهد شد.نتیجه این امر استفاده بیشتر از شیشه های سکوریت و شیشه سکوریت رفلکس جهت برآورده نمودن ویژگی های مقاومتی مناسب در برابر حرارت ، باد وضربه می باشد. فناوری سکوریته کردن شیشه ها،  باعث می شود میزان مقاومت آنها بالا برود.مزیت بالای شیشه سکوریت رفلکس، نشکن بودن دربرابر ضربه شدید است. در صورت شکستن  شیشه سکوریت، این شیشه به قطعات کوچکی تبدیل خواهد شد که قطعات برندگی شیشه  را ندارد. خسارت های جانی و به تبع آن مالی ناشی از شکستن شیشه سکوریت رفلکس کمتر از نمونه های دیگر بوده و ضررهای هر حادثه را به کمترین حد ممکن می رساند.

تشخیص شیشه رفلکس از لحاظ نمایش تصویر در روز یا شب بسیار راحت است. شیشه سکوریت رفلکس را در رنگ های مختلف در سایت ساز و کار می توان سفارش داده و در اولین فرصت درب منزل خود تحویل بگیرید. این شیشه ها از دیرباز ازبهترین مواد ممکن ساخته شده و ضریب امنیت ساختمان را بالا می برند. مدلهای متنوع این شیشه ها را می توانید در صفحه شیشه سکوریت سایت ساز و کار ببینید.جالب است بدانید که شیشه سکوریت رفلکس  تحت وزن یکسان، نسبت به شیشه معمولی، بسیارمقاوم تر است و  شیشه عادی هم اندازه و حتی  هم ضخامت با آن به مراتب ضعیف تر از شیشه سکوریت مغازه است. شیشه سکوریت ،مقاومت در برابر  حرارت بالایی داشته و قادر است 3 برابر دما را نسبت به نمونه های عادی تحمل نماید. تولیدکنندگان شیشه های سکوریت ادعا دارند که این شیشه ها تا  تغییرات دمایی 300 درجه را  هم در آزمایشگاه تحمل می نمایند.


انواع شیشه دوجداره بهترین دستاورد سال های اخیر بوده است. با استفاده از شیشه دو جداره دیگر نگران نفوذ صدا از بیرون به درون و برعکس نخواهید بود. شیشه دو جداره علاوه بر اینکه یک عایق صوتی بسیار قوی است یک عایق حرارتی نیز می باشد. همچنین با استفاده از شیشه دو جداره از اتلاف انرژی جلوگیری کنید. از مهم ترین ویژگی شیشه دو جداره می توان به امنیت زیاد، استحکام و … اشاره کرد. امروزه شیشه دو جداره توسط معماران و سازندگان ساختمان بسیار مورد توجه قرار گرفته است.

قیمت شیشه دوجداره

قیمت شیشه دوجداره با توجه به تغییر قیمت متریال اولیه ممکن است روزانه یا ماهانه متغیر باشد چرا که قیمت شیشه دو جداره رابطه مستقیمی با قیمت مواد اولیه مورد نیاز دارد. قیمت شیشه دو جداره به عوامل دیگری همچون ضخامت شیشه، شفافیت، مرغوبیت مواد تشکیل دهنده، ابعاد و اندازه و … بستگی دارد. قابل ذکر است که هرچه شیشه دو جداره امنیت و مقاومت بیشتری در برابر سرقت، طوفان و یا سایر حوادث داشته باشد به تبع قیمت شیشه دو جداره بیشتر خواهد بود.

شیشه دو جداره

شیشه دو جداره تشکیل شده از دو لایه شیشه به صورت موازی می باشد که فاصله مناسبی باهم دارند. با استفاده از شیشه دو جداره صدا های بیرون به درون نفوذ نمی کند و برعکس . بین این شیشه های دو جداره هوا یا گاز بی اثر وجود دارد که باعث عایق بودن این شیشه ها می گردد. شیشه های دو جداره دارای انوع معمولی ، رنگی ، رفلکس ، سکوریت و … می باشد که امروزه در انواع ساختمان ها دیده می شود. همچنین این شیشه ها برای جلوگیری از انتقال گرما و سرما بسیار کاربردی هستند مثلا وقتی دمای بیرون اتاق سرد باشد ، هوای سرد وارد اتاق نمی شود و بر هوای محیط تاثیر نمیانواع شیشه دوجداره

انواع شیشه دوجداره . شیشه ساده ، رنگی ، رفلکس ، سکوریت ، لمینت ، مشجر ، محدب و سند پلاست می تواند از انواع شیشه دوجداره باشد. شیشه دو جداره تشکیل شده از دو لایه شیشه به صورت موازی می باشد که فاصله مناسبی باهم دارند. بین این شیشه های دو جداره هوا یا گاز بی اثر وجود دارد که باعث عایق بودن این شیشه ها در برابر گرما و سرما و نفوذ نکردن انواع صدا به داخل ساختمان و بر عکس می گردد. این شیشه ها ضد ضربه هستند و ایمنی بیشتری نسبت به شیشه های تک جداره دارند.

گذارد.

پارتیشن شیشه ای

پارتیشن شیشه ای، با قابلیت طراحی بر اساس نیاز مناسب با انواع ساختمان های شرکتی و اداری  با ویژگی های بسیار زیاد مثل زیبایی و شیک بودن در محیط ، ذخیره کننده فضای بیشتر ، مقرون به صرفه و کاربردی ، ایجاد حریم خصوصی، نورپردازی مناسب و طبیعی و نصب سریع برای جداسازی محیط های اداری و گاهاً خانگی می باشد.

 

پارتیشن های شیشه ای در انواع مات ، شفاف و رنگی می باشد. پارتیشن شیشه ای نه تنها در مکان های اداری بلکه در سالن های زیبایی، مجموعه های درمانی و حتی رستوران ها هم مورد استفاده قرار میگیرد

شیشه ضد گلوله برای بسیار ی از مشاغل مانند بانک و طلافروشی ها، آنتیک فروشی ها و ادارات دولتی حساس، موزه و هرجایی که دارای اشیای گران قیمت است مورد احتیاج و ضروری است.شیشه ضد گلوله در رنگ های مختلف در سایت ساز و کار عرضه میگردد که امکان چاپ طرح یا لوگوی شرکت بر روی آن مهیا شده است. شیشه ضد گلوله یکی از عناوین پر جستجویی است که علاوه بر مشاغل ذکر شده در بالا،هر صرافی و مغازه ارز فروشی نیز در هنگام تاسیس مغازه خود به آن احتیاج پیدا می کند. این نوع شیشه ها ،ساختاری لایه لایه دارد و گلوله را در لایه اول خود متوقف کرده و مانع از پیشروی گلوله خواهند شد.

 

انواع شیشه ضد گلوله

شیشه های ضد گلوله با توجه به مکانی که در آن نصب می شوند، متنوع خواهد بود. البته نا گفته نماند که هزینه ای که قرار است برای آن پرداخت شود نیز مهم است. دو نوع شیشه ضد گلوله در بازار موجود است: شیشه پلی آکریلیک و شیشه پلی کربنات. شیشه های پلی آکریلیک مقاومت متوسطی دارند و از یک ماده شیمیایی مقاوم تولید مکی شوند. شیشه های پلی آکریلیک ضخامتی حدود 30 میلیمتر دارند و امنیتی متوسط در برابر ضربه، فشار و حتی گلوله ایجاد می کنند. نوع دیگر شیشه های ضد گلوله، پلی کربنات است که سطح ایمنی بسیار بالایی دارند. این شیشه ها برای مکان هایی امنیتی بسیار پر کاربرد هستند و در برابر هر نوع ضربه و فشار پایداری نشان می دهند. این شیشه ها به دلیل کنار هم قرار گرفتن لایه های پلی کربنات و پلی اورتان بسیار ضخیم هستند در در نتیجه وزن بسیار زیادی دارند. به همین جهت، حمل این نوع از شیشه ها بسیار سخت و پرهزینه خواهد بود. پلی کربنات نوعی از مواد شیمیایی مقاوم است و اجازه عبور کردن اجسام خطرناک مثل گلوله را به هیچ وجه صادر نمی کنند. به عبارت دیگر، گلوله در صورت شلیک شدن از لایه اول عبور می کند اما در مواجهه با لایه های پلی کربنات و پایدار، تسلیم و در جای خود متوقف می شود.

قیمت شیشه ضد گلوله

قیمت شیشه ضد گلوله را به صورت دقیق می توانید در سایت ساز و کار مطلع شویدقیمت شیشه ضد سرقت بر حسب متر مربع بوده و در ضخامت های مختلف درج می گردد. در هنگام خرید این شیشه ها دقت لازم را بفرمایید زیرا نمونه های تقلبی این محصولات در بازار زیاد بوده که از چسباندن شیشه ها با چسب تولید شده اند. این شیشه ها از چند شیشه تشکیل شده که با قرار گرفتن به وسیله طلق های امنیتی در بین آن، به یکدیگر محکم شده اند. این شیشه ها بدون هوا بوده و مانع از عبور گلوله خواهند شد. این شیشه ها را در ابعاد مختلف می توان تولید کرد که طبیعتا هرچه ضخیم تر با قطر بیشتر باشد امن تر خواهد بود. از شیشه های ضد گلوله به عنوان نمای ساختمان های بزرگ نیز می توان استفاده نمود که باید از میزان ضخامت و امنیت آن قبل از کار اطمینان حاصل گردد.

انواع شیشه مشجر

انواع شیشه مشجر در مکان های مختلف ساختمان استفاده می شود و همچنین برای شرکت ها و سازمان ها نیز می تواند بسیار مناسب باشد. شیشه مشجر در شکل های متنوعی ساخته می شود که از جمله آن ها می توان به شیشه مشجر طرح فرانسه، شیشه مشجر برفی سیمی، شیشه مشجر کریزیت ریز، شیشه مشجر بازو بندی، شیشه مشجر الماسی و شیشه مشجر درختی اشاره کرد.

خرید شیشه مشجر

خرید شیشه مشجر در سایت ساز و کار نیز انجام می شود. برای اطلاعات بیشتر میتوانید در ساعات اداری با ما تماس بگیرید تا کارشناسان ما شما را راهنمایی کنند. قیمت شیشه مشجر به قیمت روز به شما اعلام می شود. شیشه 4 میل یکی از محصولات پرفروش ما است و در صورت استفاده در نمای خارجی، زیبایی دوچندانی به محیط خواهد بخشید. یکنواخت بودن ویژگی مطرح این نوع شیشه است که باعث می شود خال و جوش های شیشه ساده را نداشته باشد.

شیشه مشجر 6 میل یکی دیگر از محصولات ساز و کار است که بیشتر برای اکواریوم و یا برای میز هایی که اندازه آن ها کم تر از یک متر باشد استفاده می گردد. از این شیشه برای ساخت پنجره های دوجداره یا شیشه های رنگی نیز استفاده می شود.

فروش شیشه مشجر

شیشه های سندبلاست بر این اساس تولید می شوند که بعد از برش شیشه های 6 میل طرح مورد نظر بر روی شیشه ها چاپ می شود و بر اساس رنگ شیشه ای که سفارش داده اید سفارش شما توسط ساز و کار تحویل داده می شود. برخی از شیشه های 6میل ساز و کار در ادامه نام برده شده اند.

 • شیشه 6 میل انعکاسی
 • شیشه 6 میل چاپی
 • شیشه 6 میل طرح دار و حکاکی شده
 • شیشه 6 میل اسپندرال
 • شیشه 6 میل دودی
 • شیشه 6 میل برنزی
 • شیشه 6 میل مشجر
 • شیشه 6 میل دو جداره
 • شیشه رفلکس طلایی یکی از شیشه های مدرن و شکیل امروزی است.یکی از انواع شیشه هایی است که در سال های اخیر طرفداران زیادی را از آن خود کرده است. این شیشه ها که در روز از بیرون دید ندارد، مانع از ورود گرمای اضافه و نور کامل خورشید به داخل ساختمان می گردد. شیشه رفلکس طلایی در نمای خارجی سازه، درهای ورودی و به عنوان شیشه بالکن ها بیشتر کاربرد دارد. این شیشه ها در روز از نمای بیرونی مانند آینه بوده و در شب از داخل به این صورت است، در واقع در هر زمان از شبانه روز، یک طرف این شیشه ها آینه و طرف دیگر به صورت شفاف و شیشه ای است که بستگی به میزان نور محیط دارد و در محیط پر نورترعملکرد آینه ای و محیط کم نورکاربرد شیشه دارد.

·        قیمت شیشه های رفلکس طلایی

 • قیمت شیشه رفلکس طلایی به عوامل زیادی بستگی دارد. خرید و فروش شیشه رفلکس طلایی به دلیل مزایا و ویژگی های پرکاربرد این نوع شیشه انعکاسی، روز به روز در حال افزایش است به خصوص در صنعت ساختمان سازی و نمای ساختمان. یکی از ویژگی های منحصر به فرد این نوع شیشه که سبب افزایش قیمت شیشه رفلکس طلایی نسبت به شیشه های ساده شده است انعکاس متفاوت نور در روز می باشد به طوری که روزها نمای بیرونی شیشه حالت آیینه به خود گرفته و داخل ساختمان پیدا نخواهد بود و شب این ویژگی برعکس می شود و شیشه های داخلی حالت آیینه به خود خواهند گرفت. شیشه رفلکس طلایی با توجه رنگ و ضخامت آنها دسته بندی می گردد. انواع شیشه رفلکس را از طریق سایت ساز و کار و با سفارش تلفنی یا ایمیل تهیه نمایید. شیشه رفلکس طلایی علاوه بر کاهش گرما در تابستان، مانع از دید مستقیم به داخل ساختمان شده و امنیت ساختمان ، ادارات و شرکت را بیشتر می کند. شیشه رفلکس رنگی به طور معمول در مقایسه با شیشه های ساده با ابعاد یکسان، قیمت بیشتری دارد. ویژگی دیگری که تاثیر مستقیم بر قیمت شیشه رفلکس می گذارد، مقاومت زیاد شیشه رفلکس در برابر ورود هر گونه اشعه رادیواکتیو است.

در معماری مدرن پارتیشن شیشه ای به عنوان یکی از موثرترین روش‌های بهینه سازی فضا مورد استفاده قرار می‌گیرد. پارتیشن شیشه ای ریلی یکی از مهمترین ابزارهای کاربردی برای طراحان داخلی به شمار می‌رود که برای تفکیک فضا و ایجاد حریم خصوصی ساکنان بکار گرفته می‌شود. پارتیشن شیشه ای به در دو نوع متحرک و ثابت تولید می‌شود. به طور معمول پارتیشن شیشه ای متحرک از جابه‌جایی و انتقال آسانی برخوردار است و در فضاهایی که نیاز به تغییرات به صورت موقت وجود داشته باشد بیشترین کاربرد را دارد. در پارتیشن‌های شیشه‌ ای متحرک قسمتی از شیشه ثابت است و بخش دیگر به عنوان درب ورودی عمل می کند. رایج‌ترین درهای مورد استفاده در پارتیشن شیشه‌ ای متحرک درب‌های لولایی، درب‌های اتوماتیک و درب‌های ریلی هستند.

پارتیشن شیشه ای با درب ریلی

پارتیشن شیشه ای با درب ریلی یکی از پرفروش‌ترین پارتیشن‌های نصب شده در ساختمان‌های اداری و تجاری هستند. باز و بسته شدن پارتیشن شیشه ای با درب ریلی توسط ریل‌های آلومینیومی و یا استیل انجام می‌پذیرد. دلیل بهره‌گیری از آلومینیوم و استیل کیفیت و طول عمر بالای آنها است که در نهایت طول عمر پارتیشن را بیشتر کرده و هزینه تعمیر و نگهداری را به شدت کاهش می‌دهند. با توجه به اینکه ریل ها از غلتک و کاور مختص به خود برخوردار هستند، در هنگام باز و بسته شدن هیچگونه صدایی ایجاد نمی‌کنند. مهمترین نکته در مورد امنیت فضای تفکیک شده توسط پارتیشن شیشه ای با درب ریلی این است که درب ریلی برای قفل شدن باید در جهت دیوار باز و بسته شود.

مزیت‌های پارتیشن شیشه ای با درب ریلی

بهبود بهره وری کارکنان
نصب پارتیشن شیشه ای با درب ریلی در ادارات باعث افزایش بهره وری بین نیروی کار می‌شود. کارکنان با آگاهی از اینکه ممکن است تحت نظارت دائمی قرار بگیرند با دقت بیشتری کارشان را انجام می‌دهند. نصب پارتیشن شیشه ای با درب ریلی به کاهش آلودگی صوتی در دفتر کمک می‌کند و این موضوع باعث کاهش حواس پرتی و افزایش بهره وری کارکنان می‌شود.
انعطاف پذیری
در حالی که تغییر چیدمان یک ساختمان اداری کار خسته کننده و پرهزینه‌ای است، به راحتی می‌توانید برای تفکیک فضا از پارتیشن شیشه ای با درب ریلی استفاده کنید. با توجه به اینکه این نوع پارتیشن از جابه‌جایی آسانی برخوردار است، به سادگی می‌توانید برای تغییر در دکوراسیون داخلی و همچنین ایجاد فضای بیشتر آن را جابه‌جا کرده و تغییرات لازم را با کم ترین هزینه اعمال کنید. با نصب پارتیشن شیشه ای با درب ریلی، شما همیشه می‌توانید چیدمان فضای اداری خود را هر از چند گاه بسته به نیازها و شرایط خود تغییر دهید.
نگهداری آسان
تمیزی و نگهداری از پارتیشن شیشه ای با درب ریلی نسبتاً آسان است زیرا می‌توانید از محلول تمیز کننده شیشه برای پاک کردن سریع شیشه‌ها استفاده کنید.
صرفه جویی در انرژی
با نصب پارتیشن شیشه ای با درب ریلی می‌توانید به طور موثر نیاز به روشنایی الکتریکی را به ویژه در طول روز کاهش دهید. کاهش مصرف انرژی علاوه بر اینکه هزینه‌های شما را کم می‌کند می‌تواند برای سلامت کارکنان نیز مفید واقع شود. مطالعات نشان می‌دهند استفاده از روشنایی لامپ در طولانی‌ مدت باعث کاهش بینایی افراد می‌شود.
بهبود نورپردازی
کمبود نور طبیعی در محیط‌های کار یکی از بزرگترین مشکلاتی است که امروزه با آن روبه‌رو هستیم زیرا کمبود نور طبیعی به طور مستقیم بر خستگی کارکنان تاثیر می‌گذارد. با این حال، شما می‌توانید سلامت و روحیه کارکنان خود را با تغییر چیدمان دفتر و افزایش بهره‌وری از نور طبیعی بهبود ببخشید. نصب پارتیشن شیشه ای با درب ریلی یکی از بهترین روش‌ها برای استفاده از نور خورشید است.
حریم خصوصی
برخلاف تصور عموم، نصب پارتیشن شیشه ای لزوما حریم خصوصی را به خطر نمی‌اندازد. بسیاری از مردم هنگام نصب پارتیشن‌های شیشه ای مردد هستند زیرا نمی‌خواهند حریم خصوصی کارکنان خود را از بین ببرند. شما می‌توانید از پارتیشن شیشه ای با شیشه مات یا طرح دار استفاده کنید. این نوع پارتیشن‌ها در پخش نور طبیعی تاثیری نمی‌گذارند و در عین حال برای کارکنان شما حریم خصوصی ایجاد می‌کنند.

 

قیمت درب شیشه ای ریلی

درب شیشه ای ریلی دارای اجزای مختلف فراوانی نظیر ریل، تسمه، چشمی، جعبه کنترل و موارد دیگر است که هر کدام از آنها از قیمت مخصوص به خود را دارند و اکثرا وابسته به قیمت ارز هستند و به صورت روزانه قیمت گذاری می‌شوند، اما برای سهولت درک چگونگی نحوه قیمت گذاری درب شیشه ای ریلی چند مورد را برای شما توضیح می‌دهیم.

 • شیشه: مهمترین عامل تعیین قیمت درب شیشه ای ریلی جنس و ضخامت شیشه است. اگر جنس شیشه ضد ضربه و ضد خش باشد مشخصا از قیمت بالاتری برخوردار خواهد بود. ضخامت شیشه نقش بسزایی در کاهش نفوذ سر و صدا دارد، در نتیجه اگر به دنبال کاهش بیشتر آلودگی های صوتی هستید بهتر است از شیشه ضخیم‌تر استفاده کنید.
 • فریم درب شیشه ای ریلی: همان طور که پیش از این اشاره کردیم بهترین فریم‌های مورد استفاده در درب‌های شیشه ای ریلی فریم‌های آلومینیومی و استیل هستند. با توجه به اینکه هر دو جنس یاد شده به صورت روزانه قیمت گذاری می‌شوند، تعیین قیمت درب شیشه ای ریلی کمی دشوار می‌گردد.
0 0 votes
امتیاز به این محصول
0 0 votes
امتیاز به این محصول